ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14477082
*
nr 1447 7082
Spegel
1950-tal, G&T, 103x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:42:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 22:54:36
1
Vinnande bud
7/2 18:39:14
2
350 kr
7/2 18:39:14
1
400 kr (Budbetjänt)
7/2 20:31:07
2
450 kr
7/2 20:31:07
1
500 kr (Budbetjänt)
7/2 20:31:37
2
600 kr
7/2 20:31:37
1
700 kr (Budbetjänt)
7/2 20:32:01
2
800 kr
7/2 20:32:01
1
900 kr (Budbetjänt)
7/2 20:34:28
2
1.000 kr
7/2 20:34:28
1
1.100 kr (Budbetjänt)
7/2 20:37:31
2
1.200 kr
7/2 20:37:31
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1447 7082
Spegel
1950-tal, G&T, 103x62cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 22:54:36 | 1 | Vinnande bud |
7/2 18:39:14 | 2 | 350 kr |
7/2 18:39:14 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:31:07 | 2 | 450 kr |
7/2 20:31:07 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:31:37 | 2 | 600 kr |
7/2 20:31:37 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:32:01 | 2 | 800 kr |
7/2 20:32:01 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:34:28 | 2 | 1.000 kr |
7/2 20:34:28 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
7/2 20:37:31 | 2 | 1.200 kr |
7/2 20:37:31 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: g&t spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59